O mnie

Nie lubię i nie potrafię pisać o sobie. Za każdym razem jak mam usiąść i napisać coś „o mnie” to aż mnie krew zalewa. I zmieniam to potem setki razy, kasuje, poprawiam, majstruję.  I dalej jest coś nie tak.


JA to naturalna pielęgnacja, zioła, ręczne robienie czego się da, milion biznesów na sekundę, bezglutek, niepoprawna optymistka, siła kobiet, psychologia i rozwój osobisty.

Po co mi ten blog?

Dla wyładowania i podzielenia się myślami. Zawsze chciałam mieć swoje miejsce w internecie, gdzie ktoś mógłby poczytać co myślę, co robię na co dzień. A coś tam robię, przynajmniej próbuję 😉

Dla kogo ten blog?

Dla kobiet. Takich jak ja i zupełnie innych ode mnie. Zwłaszcza dla młodych kobiet, które chciałby jakość odnaleźć się w sobie i żeby zobaczyły, że jestem taka jak one i razem możemy więcej. Ale też dla starszych, które chciałyby podzielić się ze mną swoim doświadczeniem, albo zaczerpnąć może czegoś ode mnie.
Dla bezglutków, którzy tak jak ja zostali zmuszeni przez zdrowie do porzucenia „normalnego” jedzenia, żeby mogli zobaczyć, że dieta bezglutenowa to nie jest jedzenie bez smaku i przyjemności, ale normalne, pyszne i proste posiłki bez wydawania fortuny.

 

IMG_0190